0-bez kategoriiAktualnościInnePozostałe

Obchody Światowego Dnia Fotografii Otworkowej

Obornicki Ośrodek Kultury.

Dnia 24 kwiecień 2022, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii Otworkowej odbyły się warsztaty.
Prowadzący nasz związkowy kolega Wojciech NEPROSTI Potocki udostępnia relację.
Obornicki Ośrodek Kultury po raz pierwszy włączył się w obchody Światowego Dnia Fotografii Otworkowej, które to w tym roku wypada 24 kwietnia. Na całym świecie, w tym właśnie dniu organizowanych jest cały szereg akcji promujących i popularyzujących, tę starą metodę fotografowania. Przywraca ona magię fotografii, pobudza wyobraźnię i kreatywność, dając radość tworzenia z dala od pędu i pośpiechu dnia codziennego.

Ten wyjątkowy dzień uświetniliśmy warsztatami, które poprowadził Wojciech NEPROSTI Potocki artysta fotograf, zrzeszony w ZPAF – pasjonat fotografii otworkowej. Organizacją wydarzenia zajął się Marek Długosz. W warsztatach udział wzięli uczestnicy zajęć Koła Fotograficznego, członkowie Fotoklubu „Kontrast”, a także inni miłośnicy fotografii – łącznie 21 osób.

Dziękujemy Panu Wojtkowi NEPROSTI Potockiemu za przekazaną wiedzę, i mamy nadzieję że, miłośnicy fotografii, którzy zdecydowali się w tak fascynujący sposób spędzić niedzielę, wrócili do swoich domów usatysfakcjonowani, i że, znajdą okazję i chęci do zgłębiania tajników i eksperymentowania z fotografią otworkową, czego serdecznie im życzymy !!!

autor tekstu i zdjęć M. Długosz

error: