Galeria za SzafąSpis wystawWystawy

Niekończąca się opowieść 2 – wystawa Oddziału Karkonoskiego OD ZPAF

By 7 stycznia 20247 maja, 2024No Comments

Zapraszamy na wystawę Oddziału Karkonoskiego Związku Polskich Artystów Fotografików

Niekończąca się opowieść 2

wernisaż: 11.01.2024, godz. 18.00
wystawa: 11.01–4.02.2024

Galeria Fotografii ZPAF
ul. Św. Marcina 4, Wrocław

Wydarzenie na Facebooku

Uczestniczki i uczestnicy wystawy:
Jaga Bjeńkova, Beata Chłopeniuk, Waldemar Grzelak, Janina Hobgarska, Krzysztof Kuczyński, Marek Liksztet, Wojciech Miatkowski, Tomasz Mielech, Janusz Moniatowicz, Krzysztof Niewiadomski, Tadeusz Piotr Prociak

Druga edycja wystawy pt. Niekończąca się opowieść – to kolejna prezentacja Oddziału Karkonoskiego Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików, która stanowi aktualny przegląd różnorodnych postaw artystycznych jego członków i przy okazji – kondycji twórczej oddziału. Znajdziemy tu zarówno klasyczną fotografię dokumentalną jak i inscenizowaną, kreacyjną, a przy okazji – różne środki wyrazu spotykane we współczesnej fotografii. Charakterystyczne dla Oddziału Karkonoskiego od lat jest tradycyjne podejście autorów do rejestracji fotograficznej, zwłaszcza w czasach łatwości manipulacji w programach graficznych i postprodukcji. Oddział Karkonoski liczy obecnie 11 osób, co stanowi w jego ponad czterdziestoletniej historii najliczniejszy skład.

Tomasz Mielech

Wystawa jest doroczną prezentacją twórców, członków Oddziału Karkonoskiego Związku Polskich Artystów Fotografików. Autorzy snują „niekończące się opowieści” o własnych nieskończonościach. Każdy uczestnik wystawy definiuje ją w specyficzny, indywidualny i sobie właściwy sposób.

Krzysztof Kuczyński

error: